INDIVIDUÁLNÍ KURZY

Všem, kdo se chtějí učit jazyky, ale nemají čas chodit do kurzu, či dávají přednost intenzivní výuce pouze s učitelem, nabízíme individuální hodiny podle vlastních požadavků.

• Vyučujeme obecný jazyk, nebo obchodní specializaci, a to formou klasické výuky (tj. všechny jazykové kompetence - čtení, mluvení, psaní, poslech), konverzace, nebo jejich kombinace.
  • Učíme v prostorách naší jazykové školy, nebo u studentů
  • Vyučujeme všechny znalostní úrovně od začátečníků po velmi pokročilé. Délku výukové hodiny a frekvenci si stanoví student sám.
  • Novým studentům nabízíme zkušební hodinu ZDARMA, ve které mohou zjistit, zda jim vyhovuje lektor a styl výuky.

Kurzovné se pohybuje od 400,- Kč / 60 minut, v závislosti na typu výuky.

Chcete-li si domluvit zkušební hodinu, nebo se nás zeptat na další podrobnosti k individuální výuce, zavolejte nám nebo napište.