KURZY PRO DOSPĚLÉ

Kurzy pro veřejnost


Rozvrh hodin naleznete zde.

Nabízíme kurzy v následujících úrovních:

LEVEL A1 - úplní začátečníci

LEVEL A2 - falešní začátečníci a mírně pokročilí ( cca. 1 - 2  roky výuky 1x týdně )

LEVEL B1 - středně pokročilí studenti ( cca. 3 - 4 roky výuky 1x týdně )

LEVEL B2 - pokročilí

Business English s rodilou mluvčí

V hodinách používáme tzv. komunikativní metodu výuky. Jejím cílem je umět si poradit v každodenních situacích, např. domluvit se v restauraci, vyřídit telefonát, domluvit se s personálem hotelu či letiště, nebo si přečíst článek na internetu. Studenti se učí vyjádřit se srozumitelně v dané situaci a zároveň porozumět sdělením ostatních. Není důležité mluvit správně, ale domluvit se! Gramatika a slovní zásoba jsou prostředkem, nikoliv cílem výuky. 

V hodinách procvičujeme vždy všechny jazykové kompetence, tedy mluvení, poslech, psaní a čtení.

  • Ve výukové skupině je maximálně 7 studentů
  • Všechny kurzy trvají 60 minut
  • Ceník zde.